Doe je met ons mee?

Vind jij kunst en cultuur belangrijk? Heb je wat uurtjes beschikbaar per maand? Houd je van film of theater, literatuur of muziek? Wil je meedenken over het film aanbod? Meedenken over verdere uitbreiding van het cultuuraanbod in onze gemeente? Kun je en wil je soms ook meesjouwen en meerijden om onze mobile film apparatuur van de ene naar de andere plek te brengen? Of wat flyers verspreiden? Of zelfs bestuurslid worden?

Wie zoeken wij?

Mensen die van film houden

  • en wie 1 of 2 x per maand wil helpen met het opbouwen en bedienen van de
    professionele apparatuur in Beilen en Westerbork
  • en het leuk vinden om mee te denken over geschikte films die we kunnen laten zien.

Maar ook iemand die ons digitaal ongeveer 3 tot 4 uur per maand kan ondersteunen met de website podiamiddendrenthe.nl:

  • maandelijkse activiteiten in WordPress zetten
  • activiteiten aanmaken in ticket bestelmodule
  • nieuwsbrief maken en versturen via Mailchimp
  • de Facebookpagina en insta onderhouden. (Misschien ook TikTok)

En ook iemand

  • die persberichten wil schrijven en op tijd bij de kranten aanlevert
  • onze activiteiten op de Uitlijsten plaatst.

En zelfs extra bestuursleden om Stichting Podia nog beter te kunnen laten werken.

Kortom, heel veel mogelijkheden bij Stichting Podia om mee te helpen kunst en cultuur een grotere rol te laten spelen in onze gemeente. We zijn nu met een kleine groep gedreven liefhebbers en verwelkomen je graag!
Meer weten? Bel 06-30556950 voor meer informatie! Of mail naar de secretaris minou@hetgebint.nl